Sukces Jakuba – wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym!!!

Utworzono dnia 26.10.2015

,,Prawdziwa sztuka to taka, która powstaje dzięki potrzebie tworzenia” mówił Albert Einstein. Jakub Zarębski, uczeń klasy VI a ZSO w Zaklikowie, tytuł laureata w konkursach plastycznych uzyskiwał już wielokrotnie na szczeblu gminy, powiatu czy regionu. Nie obce mu były w minionym roku szkolnym udziały i zwycięstwa w takich konkursach jak: ,,Palma wielkanocna”, ,,Projekt kartki bożonarodzeniowej” czy ,,Rodzino - Trzymaj Formę”.

Nowy rok szkolny Jakub również rozpoczął najpierw udziałem, a następnie zdobyciem wyróżnienia w powiatowym konkursie plastycznym zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli. XX edycja konkursu  ,,Ekslibris” pod hasłem: ,,Jan Paweł II – 10. rocznica śmierci” miał popularyzować wiedzę o życiu, nauczaniu i świętości  JP II, odwoływać się do nieprzemijających wartości i idei Papieża – Polaka, zainteresować dzieci i młodzież ciekawą formą wyrażania swoich myśli i koncepcji twórczych.

Uroczyste podsumowanie konkursu  i wręczenie nagród ufundowanych przez Starostwo Powiatowe i Miejską Bibliotekę Publiczną miało miejsce dn. 20 X 2015 r. o godz. 1200 w Bibliotece Głównej. Laureaci zostali uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami książkowymi i otrzymali pamiątkowe dyplomy. Do końca listopada w holu Biblioteki Głównej przy ul. Ks. J. Popiełuszki 10 w Stalowej Woli czynna będzie pokonkursowa wystawa wyróżnionych prac.

Wielkie GRATULACJE dla Jakuba i zachęta do uczestnictwa w kolejnych konkursach plastycznych skierowana do wszystkich twórczych i wrażliwych na sztukę uczniów naszej szkoły.

Nauczyciel prowadzący:

Ewa Stryjecka

Sukces Jakuba – wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym!!!

Utworzono dnia 26.10.2015, 09:02